Sztuka Nowej Ery

 sztuka nowej ery

Przykłady Sztuki Nowej Ery

 

 

Filmy, przedstawienia teatralne, książki, bajki, poezja, muzyka, obrazy.....

Projekty, artykuły.....

Rzeźby, budowle, wynalazki.....

 

Tworząc i oglądając te dzieła kształtujemy rzeczywistość. Utrzymując w umyśle określone myśli, obrazy wizualizujemy świat, tworzymy świat.

To, jakie mamy myśli w umyśle, to, jakie utrzymujemy obrazy w umyśle, ma decydujący wpływ na to, co się dzieje w naszym życiu, na to, co się dzieje na Ziemi.

 Milion, miliardy ludzi przykładowo oglądający film, tworzy swym umysłem taką, a nie inną rzeczywistość. To, jakie mamy myśli, obrazy w umyśle, takie mamy życie. Sam zobacz.

 

*Nie musisz już chodzić do kina, do teatru, aby obejrzeć film, przedstawienie czy bajkę na której jest ukazywana przemoc, dramat, walka, życiowe problemy - GDY TO ROBISZ JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA TĘ PRZEMOC I CIERPIENIE W SWOIM ŻYCIU I INNYCH LUDZI.

*Nie musisz już oglądać w telewizji filmów, bajek i innych programów przedstawiających życie ludzi jako walkę o przetrwanie, ból, cierpienie, problemy, agresję i przemoc - OGLĄDAJĄC TO, WIZUALIZUJESZ TAKI ŚWIAT, TWORZYSZ SOBIE PODOBNE ŻYCIE.

*Nie musisz grać w gry komputerowe oparte na walce, rywalizacji, przemocy, niszczeniu - CZY MYŚLISZ ŻE TO TYLKO WYOBRAŹNIA, A NIE RZECZYWISTOŚĆ? TO WŁAŚNIE DZIĘKI WYOBRAŹNI ISTNIEJE NASZ CAŁY ŚWIAT. WSZYSTKO CO POWSTAŁO W WYOBRAŹNI ISTNIEJE I W NASZYM ŻYCIU.

 

JEŚLI O CZYMŚ MYŚLIMY, W KOŃCU TO NAM SIĘ WYDARZY. DLATEGO MYŚLMY O NASZYCH MARZENIACH, A NIE O PROBLEMACH.

 

Kryteria Sztuki Nowej Ery:

1. Brak przemocy, lęku, wizji katastroficznych

2. Brak dramatu, życiowych kłopotów, rywalizacji, uzależnień

3. Brak poniżania, czy wywyższania jednostek, kultu wybrańców

4. Brak istot złych, gorszych, wszyscy są tak samo ważni, liczy się całość

5. Ukazywanie życia pełnego radości, miłości, współpracy

6. Ukazywanie Harmonii w środowisku, w Nas

7. Ukazywanie piękna, inspirowanie do tworzenia piękna

8. Pokazywanie tego, co wzbudza w Nas siłę, poczucie wartości, harmonię, spokój, ład

9. Życie w zgodzie ze sobą i z innymi

 

Przykłady jako inspiracja:

*Ukazywanie harmonijnych wizji teraźniejszości i przyszłości. Sianie, tworzenie optymistycznych wersji rzeczywistości.

 
*Inspirowanie do tworzenia tylko tego (praca, sztuka, hobby), co służy Nam, jak i każdej żywej istocie, z myślą o szczęściu całości.

 
*Sztuka ukazująca jak wszyscy są ważni. Jak cudownie jest współpracować. Nie ma tutaj ciemnej strony, postaci o charakterze negatywnym, postaci złych, zła. Nie ma tutaj walki dobra ze złem. Wszyscy są wspaniali. Liczy się każda istota.

 
*Ukazywanie, jak przyroda, lasy deszczowe, amazońskie w końcu rozrastają się. Jak oceany, morza, rzeki, jeziora stają się czyste. Jak powietrze staje się nagle czyste. Jak wszyscy dbają o przyrodę.

 
*Inspirowanie do bycia sobą, do robienia tego, co służy Nam, jak i wszystkim żywym istnieniom na Ziemi. Do robienia w życiu tego, co przynosi Nam radość, co wnosi harmonię.

 
*Wzbudzanie w Nas poczucia wartości. Jesteśmy wspaniali. Nie ma dla Nas granic. Mamy w sobie wielką moc. Jesteśmy istotami doskonałymi.

 
*Ukazywanie życia przyrody, kosmosu, ludzi w aspektach harmonijnych.

 
*Ukazywanie, że praca jest zabawą, radością, czymś, co wnosi harmonię, miłość w życie nasze, jak i całej Cywilizacji Ziemskiej. Ukazywanie, jak ważna jest praca, zawód, twórczość wypływająca z naszego wnętrza. To, co my tak naprawdę chcemy robić i służy całości, harmonii.

 
*Inspirowanie do dbania o swoje zdrowie, do jedzenia zdrowych produktów spożywczych, do zdrowego trybu życia.

 
*Ukazywanie światów równoległych, cywilizacji kosmicznych, innych rzeczywistości, istot z kosmosu w aspektach harmonijnych.

 
*Pokazywanie, że życie jest cudowne, że życie jest radością, twórczością. Nie ma w naszym życiu czegoś takiego jak problemy, czy uzależnienia. Wszystko Nam sprzyja. Nasze życie wypełnia radość, miłość, optymizm.

  

To, jakie mamy obrazy w umyśle, to się realizuje. Myśli, obrazy pełne radości, harmonii, szczęścia, współpracy, nieograniczonych możliwości, potencjałów twórczych utrzymywane przez sztukę w naszym umyśle, to potężna moc. To tworzenie takiej rzeczywistości.

 

Fragment książki Jarosława Ziółkowskiego „Cywilizacja Nowej Ery”

 
„...Wiemy, że to, co ukazujemy w kinach, teatrach, książkach, obrazach. Iż to, jakie słowa są używane w muzyce. To pojawia się w naszym życiu. Po prostu my już wiemy, że to, jakie myśli, obrazy utrzymujemy w naszych umysłach, to samoprogramowanie, to wizualizacja. To tworzenie swojego życia, naszego życia. To jakby projekt naszej teraźniejszości, jak i przyszłości. To, co utrzymujemy w naszych umysłach to zamysł, który w końcu się sprawdza w naszym życiu. To, co oglądamy, słuchamy, to przydarza się w naszym życiu. Myśli mają w sobie wielką moc. Stąd jesteśmy świadomi naszych myśli, obrazów, które funkcjonują w naszych umysłach...”

 

  
Najciekawsze prace zgodne z kryteriami Sztuki Nowej Ery, przesyłane przez Państwo do Nas, będą umieszczane na tej stronie internetowej. Prace te mają stać się inspiracją dla innych do tworzenia Cywilizacji Nowej Ery, do tworzenia z myślą o sobie i innych.

 

Przysyłajcie do Nas artykuły na temat waszej działalności, firmy, świadczonych przez Was usług, sprzedawanych produktów. O tym dlaczego warto z waszych usług i produktów korzystać. Zareklamujcie waszą działalność wykazując, iż służy ona naszemu zdrowiu, środowisku, całej planecie. Możecie też stworzyć reklamę waszej działalności, a my dodatkowo utworzymy odnośnik do strony internetowej waszej firmy, pracy, czy jakiejkolwiek innej działalności. Z tej strony "Praca Nowej Ery" można wchodzić do waszej strony i korzystać z waszych usług.

 

Na tej stronie internetowej będą umieszczane różne najciekawsze materiały, ukazujące Sztukę Nowej Ery. Przesyłane przez Państwo do Nas materiały będą przez Nas wybierane. Te, które będą zgodne z kryteriami Nowej Ery zostaną umieszczone na tej witrynie.

 

Na tej stronie mogą być umieszczane fragmenty lub cale wersje dzieł sztuki, jak np. książki, filmy, poezja, muzyka, przedstawienia teatralne, obrazy, rzeźby itp.

 

 
Ta strona internetowa, wykaz pionierskich dzieł sztuki zwiastujących Nową Erę, ma być inspiracją dla innych.

 

Przykłady Sztuki Nowej Ery

 

  Stań się pionierem wkraczającej nowej rzeczywistości.

Inspiruj innych.”

 

Powrót do głównej strony