Kochajmy przyrodę.

 kochajmy przyrodę

Dbając o przyrodę, o środowisko na Ziemi, troszcząc się o wszystkie stworzenia natury, dbamy tak naprawdę o siebie. Dbając o czyste rzeki, jeziora, morza, oceany, dbając o czyste powietrze, gleby, dbamy o siebie. To, co czynimy innym, czynimy i sobie. Wówczas pijemy czystą wodę, jemy zdrową, czystą żywność, oddychamy świeżym powietrzem. Wkracza zdrowie i totalna radość. Wkracza piękno natury.

 
Dbając o przyrodę, zwierzęta, rośliny, kwiaty, wodę, góry, lasy dbamy o siebie. Przyroda, natura odwzajemnia się wtedy Nam ze zwielokrotnioną siłą. Dba o Nas.

 
Jeśli chciałbyś zainspirować ludzi odwiedzających tę stronę do szanowania przyrody, pokochania jej, możesz przysłać do Nas wykonane przez Ciebie zdjęcia dzikiej przyrody, natury. Zdjęcia przyślij e-mailem jaro1979@wp.pl

 

*Budujmy domy, sklepy, szkoły, kina i inne budynki z gliny zmieszanej z piaskiem i ze słomą, z piasku w workach, z kamieni, drewna.... Budynki gliniane są tanie, długotrwałe, oddychają, są przyjazne dla środowiska, wytwarzają zdrowy mikroklimat sprzyjający długowieczności, bardzo dobrze trzymają ciepło - mniejsze koszta utrzymania, Materiały są bardzo tanie, budowa bardzo prosta. Budujmy nasze miasta z naturalnych surowców przyjaznych naszej naturze, środowisku i Nam!!!

*Budujmy parki, miasta, budynki na planie świętej geometrii. Piktogramy, kręgi zbożowe - ich coraz bardziej skomplikowane wzory są właśnie tworzone zgodnie z wyższą matematyką. Kryształki śniegu, spirale galaktyk, muszle ślimaków, piramidy, budowa kwiatów, drzew to tylko kilka przykładów konstrukcji w oparciu o zasady wyższej matematyki. Spójrzmy wokół. Wszędzie w naturze kryją się niesamowite prawa matematyki, świętej geometrii: złoty podział, liczba π, liczby Finobaciego, oktawa, doskonałe liczby: 3, 6, 9, fraktale itp.. Te prawa kryją się w budowie piktogramów zbożowych. Niech służą one Nam jako przykład tego, w jaki sposób możemy budować nasze domy, miasta, parki..., aby było w nich i wokół więcej pozytywnej energii. Nasze budynki nie są zbudowane w oparciu o te zasady, stąd szybko się rozpadają. Spójrzmy na piramidy, które trwają tysiące lat. One jeszcze są. Piktogramy mogą być przykładem dla Nas sposobu tworzenia planu zagospodarowania przestrzeni, tworzenia projektów różnych obiektów, budynków, jak również wszelkich terenów zieleni. Możemy też tutaj skorzystać z radiestezji, Feng shui, intuicji, esencji energetycznych;

*Segregujmy śmieci (papier, szkło, butelki plastikowe PET, odpady elektroniczne, plastik, metal, odpady organiczne). Teren, środowisko wokół Nas staje się wtedy coraz bardziej czyste. A określone surowce zamiast zanieczyszczać środowisko są wykorzystywane ponownie do produkcji. Niech moc będzie z Wami.

*Oczyszczajmy, doprowadzajmy do harmonii metodami naturalnymi cały nasz świat (wody, gleby...):

-twórzmy naturalne biologiczne oczyszczalnie ścieków; chemiczne oczyszczalnie to źródło toksycznych zapachów, to miejsce gdzie używa się sztuczną chemię, aby wytrącić z wód zanieczyszczenia. Ta chemia również trafia do środowiska, a przy okazji je truje. Poza tym chemiczne oczyszczalnie to zaburzenie estetycznego wyglądu krajobrazu. Naturalne, biologiczne oczyszczalnie - pola, łąki, trzciny, pałki wodne i tym podobne wodne rośliny wraz z innymi żywymi organizmami (np. bakteriami, glonami) stanowią wspaniałą i efektywną oczyszczalnię. Meandrujące rzeki, jeziora, pola mogą stanowić naturalne oczyszczalnie naszych wód. Po cóż stwarzać chemiczne oczyszczalnie ścieków tylko w tym celu, aby zrobić na tym biznes?

-używajmy esencje energetyczne natury, które wprowadzają wokół harmonię energetyczną. Dzięki temu wkracza harmonia również na poziomie fizycznym, zarówno w naturze jak i w życiu wszystkich istnień na Ziemi;

-stosujmy mikroorganizmy EMY - rozkładające zanieczyszczenia w wodach, glebach, w naszych ciałach, rozkładające odpady, śmieci, wysypiska i przywracające życie glebom.

-wykorzystujmy mikroalgi rozkładające wszelkie trucizny, zanieczyszczenia i dostarczające wszystkich minerałów, aminokwasów, witamin, w tym dużo tlenu i wapnia nie tylko dla zdrowia naszego ciała, ale i do oczyszczania wód, gleb.

-używajmy wodę ożywioną np. wytwarzaną metodą Grandera, technologię do wytwarzania zdrowej i żywej wody. Taką wodą możemy podlewać rośliny (bujniej wtedy rosną), możemy ją wlewać do jezior, rzek itp. (wtedy informacja żywej wody rozchodzi się po całej wodzie, całe zbiorniki wód stają się czyste), możemy ją stosować w przemyśle, technologii itp. (silniki, urządzenia, rury... stają się wtedy wysoko wydajniejsze, a eksploatacja tańsza, części te przestają się psuć)

-używajmy też wodę naenergetyzowaną przez Nas w trakcie medytacji. Medytacja miłości podnosi wibracje wody, oczyszcza ją, przywraca jej życie, harmonię, a wraz z tym wkracza harmonia w otaczającym Nas środowisku.

*Używajmy organiczne środki czystości, a nie chemiczne. Chemiczne środki czystości takie jak proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny do mycia podłogi, samochodów i inne spływają kanalizacją do rzek, jezior, gleb, podziemnych wód, mórz i oceanów. Są toksyczne dla roślin, zwierząt i ludzi. Organiczne środki czystości AMWAY, czy ekologiczne środki do prania i sprzątania FIRMY SONETT, a nawet specjalne środki czystości z bakteriami EM i inne rozkładają się na substancje proste, nie zawierają toksycznych substancji. Są tańsze i skuteczniejsze w użyciu. Kwestia tylko zrobienia pierwszego kroku. Korzystając z tych środków dbamy o czystość wód i gleb, o życie miliardów istnień.

*Stosujmy organiczne, ekologiczne środki czystości w swoich domach, w miejscach pracy, w mieście, wszędzie. Niech moc będzie z Wami.

*Budując domki jednorodzinne (ale nie tylko) połóżmy duży nacisk na kolektory słoneczne, jak i fotoogniwa. Kolektory przetwarzają promienie słoneczne na ciepło w mieszkaniu, fotoogniwa przetwarzają światło na prąd elektryczny. Nie wytwarzają ani zanieczyszczeń gazowych, ani odpadów, czy ścieków. Wyobraź sobie, darmowa energia, czyste środowisko, zdrowie przyrody i nasze.

*Montujmy fotoogniwa i kolektory gdzie tylko to możliwe.

*Starajmy się używać energię darmową: energię cieplną Ziemi - geotermalną, energię płynącej wody itp.

*Otwórzmy się na niekonwencjonalne wynalazki produkujące darmową energię - silniki Tesli, ogniwo Joego,  silniki na grawitację.... - one już istnieją. Już czas wprowadzić samochody na baterie słoneczne, samochody elektryczne. Zacznijmy je już w końcu tworzyć.

*Już czas pomyśleć o stworzeniu komputerów na napięcie niecałego volta. Obecnie jeszcze są komputery na napięcie 220 Voltów. Jest też tak z wszelkimi innymi urządzeniami takimi jak pralki, lodówki,  telewizory, odtwarzacze CD itp.. Już czas pomyśleć nad stworzeniem urządzeń elektronicznych działających na napięcie niecałego Volta, zbliżone do napięcia żywych organizmów, abyśmy w końcu żyli w zdrowym środowisku, w oddali od smogu elektromagnetycznego, które desynchronizuje pracę naszych mózgów, całego organizmu, przyczyniając się jednocześnie do chorób, pomieszania zmysłów i spadku inteligencji. Naukowcy japońscy już dokonali odkrycia, że zamiast płyt CD i dyskietek o malej długotrwałości i pojemności informacyjnej można zastosować wyprodukowane przez Nas proste DNA, które mają trwałość wiele tysięcy a nawet milionów lat, zaś pojemność informacyjną gigantyczną. Można tam przechowywać wszystkie biblioteki świata!!! Tak więc twórzmy biologiczne komputery, urządzenia. Pamiętajmy jednak, że nasz biokomputer (ciało fizyczne, serce, mózg) przewyższa swoją doskonałością wszystkie komputery na świecie wyprodukowane przez ludzi. Za pomocą niego mamy dostęp m.in. do nieograniczonej wiedzy z Kosmosu (telepatia).

*Już wkrótce nadejdzie czas na likwidowanie przewodów wysokiego napięcia o napięciu tysięcy Volt, które przechodzą przez łąki, pola, lasy (a to wiąże się z ich wycinaniem), wsie, miasta.... Są one toksyczne dla środowiska, dla ludzi, którzy mieszkają, pracują, czy przebywają w ich pobliżu. Doprowadzanie prądu może być bezprzewodowe, albo wytwarzane na miejscu. Jeśli zaczniemy tworzyć technologię biologiczną na napięcie niecałego Volta, czy kilku Volt, wówczas, aby zasilić w prąd nasze urządzenia będziemy mogli nawet użyć baterii w postaci szpilek wbitych w cytrynę, albo z promieni światła wpadających przez okno. FENOMEN prawda? To czysta ekonomia! Oczywiście proste jest wytworzenie energii Perpetum Mobile (silniki takie w czasie pracy samoistnie się schładzają aż do temp. -220 stopni Celsjusza, stąd pobierają energię z otoczenia i są „samowystarczalne”) i prądu o wysokim napięciu (np. transformatory Tesli, generator Searla). Tylko do czego tak wielką energię wykorzystać skoro na świat wkroczyłyby urządzenia biologiczne o napięciu bardzo niskim? To proste! Do podróży gwiezdnych, podróży w czasie, zwiększania naszej iteligencji itp...

* Już niedługo moda na budowanie autostrad się skończy. Betonowanie ziemi w lasach, na łąkach, w miastach jest dla środowiska i dla Nas niezdrowe. To niepotrzebne niszczenie lasów, łąk, życia wielu zwierząt, roślin. Tak obszerne betonowanie miast też już wkrótce znajdzie swój kres. Gdzie Ci się lepiej żyje i pracuje? Tam gdzie jest tylko beton i beton, czy trawa, krzewy, drzewa i kwiaty? Tak gęsta sieć dróg i autostrad nie jest Nam już potrzebna, gdyż już wkrótce przestawimy się na latające pojazdy. Tak więc nie musimy już budować więcej autostrad, mało tego, możemy zacząć przymierzać się do zdejmowania betonu w różnych częściach miast i dróg, a na ich miejsce sadzić drzewa, siać trawę, kwiaty.

*Dbajmy o tropikalne dżungle, lasy, łąki, parki. Starajmy się uszanować iż tu czy tam rośnie drzewo. Dbajmy o nie. Sadźmy je. Niech ich przybywa. Będzie wtedy Nam przyjemniej się żyło. Świeże, zdrowe powietrze dużo Nam pomoże.

*Uprawiajmy zboża, warzywa, owoce, hodujmy kwiaty, drzewa na nawozach organicznych. Nawozy sztuczne - chemiczne powodują, że gleba staje się martwa. Zanieczyszczają jeziora, rzeki, stawy, morza, niszczą życie roślin i zwierząt. Podobnie i inne chemikalia np. pestycydy, herbicydy, środki chemiczne na mszyce itp. szkodzą środowisku. Dlatego powróćmy do NATURY: stosujmy nawozy organiczne, esencje energetyczne, mikroorganizmy EMY, mikroalgi, wodę ożywioną GRANDERA lub naenergetyzowaną przez Nas, szklarnie w kształcie piramid, pola w energetycznych kręgach utworzonych przez Nas. Poza tym medytujmy z roślinami - lepiej wtedy rosną..., palmy agnihotrę bez mantr – wystarczą nasze słowa prosto z serca, mają one jeszcze większą moc. Agnihotra, ognie Homa (palenie nawozu krowiego w miedzianej piramidce) - oczyszczają ziemię, powietrze, wodę, otaczające środowisko, podnoszą wibracje.

*Zamiast stosować zabójcze środki chemiczne na szkodniki, a przy okazji truć i inne pożyteczne organizmy, wodę, glebę, można przestawić się na tworzenie we własnym zakresie - naturalnych środków chroniących nasze rośliny, a więc nie ich zabijanie. Są to środki, których wytworzenie wymaga troszkę pracy, ale to przecież jest dla dobra naszej planety. Są to substancje odpowiednio przyrządzone z określonych chwastów, kwiatów, roślin...i innych naturalnych dla środowiska substancji. Można je stosować w naszych ogrodach, ale i na polach uprawnych, w szklarniach. Cudownie by było, gdyby sprzedawano w sklepach zdrową żywność nienafaszerowaną żadnymi toksycznymi chemicznymi substancjami, prawda?

*Czy musimy koniecznie kosić kosiarką nasz trawnik w ogrodzie? Czy musimy kosić również tak przepiękne wysokie trawy z kwiatami w mieście? Gdy kosimy kosiarką spalinową trawę hałasujemy, zatruwamy spalinami siebie jak i glebę, powietrze, rośliny. Kosząc trawę przy okazji niszczymy kwiaty, zioła, chwasty. A czy wiesz, że chwasty są dla Nas bardzo ważne? Wysoka trawa, chwasty, kwiaty w naszym ogrodzie, czy w mieście:

-chronią glebę w czasie upałów przed wysuszeniem i spaleniem gleby (utrzymują wilgoć),

-chronią glebę przed zbyt silnym deszczem i wiatrem,

-rozkładając się użyźniają glebę wzbogacając ją w próchnicę,

-rosnąc w towarzystwie warzyw wzmacniają je przez wydzielanie przez swoje korzenie ważnych substancji odżywczych, w obecności chwastów gleba jest bardziej bogata w ważne dla życia roślin bakterie,

-trawnik pełen kolorowych chwastów, kwiatów i ziół jest przepiękny,

-dzięki chwastom, kwiatom w naszym trawniku jest tu mnóstwo owadów i różnych drobnych zwierząt, które chronią nasz ogród, drzewa, warzywa przed szkodnikami,

-określone chwasty mogą chronić nasze warzywa, owoce i kwiaty przed określonymi szkodnikami,

Niech nasze miasta, wsie słyną z przepięknych wysokich traw mieniących się kolorowymi kwiatami. Tyle tutaj zieleni, że aż chce się żyć. To raj nie tylko dla Nas, ale i dla motyli, ślimaków i wielu innych drobnych stworzeń. Zawsze jest wtedy więcej świeżego powietrza.

*Niech nasze miasta słyną z wysokich drzew. Niech ich korony rozrastają się na całego. Nie musimy wcale ogławiać naszych drzew, nie musimy wcale podcinać aż tak mocno gałęzi pozbawiając ich korony. To dla tych drzew wielka krzywda. One też żyją. Tyle się napracowały by utworzyć wielką rozłożystą koronę pełną dużych gałęzi i liści. Im większe korony drzew, tym więcej tlenu, świeżego powietrza i cienia, a dla drzew to więcej światła i dwutlenku węgla, a więc ich pokarmu.

*Nasze miasta mogą upodabniać się do lasów, dżungli. W pniach i gąszczach drzew, krzewów i kwiatów mogą ukrywać się nasze domy,  sklepy. Mury różnych budynków mogą być osłonięte zielenią. Czyż nie jest wtedy piękniej? Zamiast szarych wieżowców, domków, kamienic możemy widzieć w naszych miastach zieleń, kwiaty. Tak bogata zieleń w naszych miastach  produkuje świeże, zdrowe powietrze, likwiduje zanieczyszczenia, tłumi hałas, chroni nasze miasta przed zbyt silnym upałem czy mrozem. Ale to nie wszystko. Drzewa, krzewy, kwiaty emitują energie, które wzmacniają nasze ciało, równoważą psychikę i umysł. Wielu z Nas może mieszkać nawet w samych lasach, w górach, na łonie dzikiej natury. Im bliżej natury tym lepiej. W niej możemy uprawiać dla siebie warzywa, sadzić drzewa owocowe i cieszyć się życiem.

*Nasze miasta mogą też zamiast w lasy zamieniać się w rajskie ogrody mieniące się ogromną ilością kwiatów.     

*Jeśli prowadzisz sklep z żywnością, czemu by nie otworzyć sklepu ze zdrową żywnością. Sprzedając zdrowe produkty żywnościowe dbasz o zdrowie ludzi. Jest to naprawdę duża odpowiedzialność za życie wielu ludzi.

*Czyż nie cudownie by było, gdyby na miejsce pijalni piwa i innych trunków alkoholowych (pubów, klubów i nie tylko) wkraczały z pełną parą pijalnie naturalnych soków owocowych, warzywnych robionych na miejscu oraz niegazowanych wód mineralnych. Spróbuj upić się wodą mineralną, a zobaczysz iż jesteś w innym stanie świadomości. Jest tak, gdyż pod wpływem wody łączą się nowe ścieżki i kanały pomiędzy różnymi komórkami nerwowymi. Jest to troszkę podobny stan do upicia się lekkiego alkoholem, tylko że nie ma tutaj żadnych niemiłych efektów ubocznych zarówno w zdrowiu jak i samopoczuciu. Gdy upijemy się sokami możemy doznać jeszcze silniejszych wrażeń. Tutaj wkracza potężne zdrowie, wyostrza się percepcja, oczyszcza się na wielką skalę cały organizm, a umysł staje się inteligentniejszy tysiące razy. Spróbuj!!! "Na zdrowie!" Urodziny, imieniny i wszelkie różne imprezy przeżywajmy z naturalnymi sokami i wodą mineralną.

*Gdy pracujemy na roli, w ogrodach, w restauracjach, barach, piekarniach, wytwórniach żywności i w innych podobnych miejscach, róbmy to z miłością, wewnętrznym spokojem i z radością. Możemy sobie nawet wtedy wyobrazić jak Boskie Światło ze Źródła wnika w to co robimy, jak przenika Nas. Niech żywność przygotowywana przez Nas dla ludzi będzie jak najbardziej smaczna i zdrowa. Nasze myśli, nasz nastrój i emocje wnikają w przygotowywaną przez Nas żywność. Inaczej oddziałuje na Nas i smakuje żywność przygotowywana podczas depresji, złości, gniewu, czy od niechcenia, a inaczej podczas spokoju, radości i miłości. Fizyka już udowodniła, iż nasze nastroje i myśli mają wpływ na stan molekularny wody, jak i żywności. Niech nasza żywność i napoje dodają Nam nieograniczonych sił. Podczas siania i pielęgnowania zbóż, warzyw, drzew owocowych myślmy o nich jak najlepiej. Podczas przygotowywania żywności wyobrażajmy sobie jak jest ona napełniana życiodajną energią. Niech dodaje Nam wszystkim sił. Lepsza jest żywność tworzona, dotykana naszymi dłońmi, aniżeli mechanicznie przez maszyny, fabryki głośno hałasujące. Hałas taki wnika bowiem wtedy w tę żywność, a później ten haos udziela się w życiu ludziom. Brak w tej żywności wtedy również energii, bo w maszynach życiodajnej energii nie ma. Dopiero, gdy człowiek własnoręcznie wytwarza żywność, na niej się koncentruje, dopiero wtedy ma ona wartość wysokoenergetyczną i służy zdrowiu.

*Jeśli prowadzisz swoją aptekę, czemu by nie założyć sklepu medycyny naturalnej. Zioła i inne produkty medycyny naturalnej działają zdrowotnie na cały organizm. Leki farmaceutyczne likwidując jedynie na pewien czas objawy choroby osłabiają odporność immunologiczną. Działają tak naprawdę toksycznie.

*Jeśli masz swój las, lub chcesz go zasadzić to postaraj się, aby był on jak najbardziej różnorodny. Spraw, żeby rosły w nim różne gatunki drzew, jak najwięcej różnych odmian. Lasy wielogatunkowe są dla Nas wielkim skarbem. Są odporniejsze, zdrowsze, stanowią schronienie dla większej ilości zwierząt.

*Jeśli sprzedajesz gaz, benzynę, ropę naftową, węgiel, czy drewno na opał, to czemuż by nie rezygnować powoli z tego. Sprzedając to wszystko jesteś odpowiedzialny za zatruwanie środowiska i całego życia na planecie. Można przecież zacząć przestawiać się na sprzedaż kolektorów, fotoogniw, pomp geotermalnych czy innych wynalazków darmowej energii. Jest ich coraz więcej. Tylko trzeba się rozejrzeć i naprawdę bystrym okiem się rozglądać. Chodzi tu o zdrowie i życie całej planety.

*Jeśli produkujesz na bazie paliw kopalnianych czy energii atomowej energię elektryczną lub cieplną, może by tak utworzyć elektrownię solarną, wodną, geotermalną albo elektrownię z transformatorem Tesli. Oczywiście pomysłów może być więcej. Ważne jest tylko by dbać o czystość środowiska, życie roślin, zwierząt i ludzi.

*Dbajmy również o życie zwierząt i oczywiście o ich szczęście. W jaki sposób? Może by tak przejść na wegetarianizm? Bo czemu tak mielibyśmy stresować te zwierzęta, prawda?

 

Cokolwiek robisz, czy to w pracy, czy jako hobby, zastanów się czy to służy przyrodzie, środowisku, jak i Nam wszystkim. Otwórz swoje serce tak mocno jak tylko potrafisz. Od razu poczujesz się lepiej.