INNE ŚWIATY

inne światy

 

 

TERRA Galaktyczna Kawiarenka

 

 

Podróżnicy z Kosmosu

http://zkosmosu.blogspot.com/

 

Ivo Stellar

STATEK KOSMICZNY

LOGISTYKA UKŁADÓW GALAKTYCZNYCH

XDNA

Laboratorium Kosmologii

Jan Lewko tel. 787 614 024

ivostellar@wp.pl

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 

PRZEKAZY Z KOSMOSU

 

FILMY

 

 

Wkracza na Ziemię zupełnie inny świat. Na Ziemię przybywają istoty z różnych Cywilizacji Gwiezdnych, by pomóc ludziom tworzyć nową, harmonijną Ziemię. Cywilizacja Nowej Ery, którą tworzymy, to nie tylko trójwymiarowy świat ziemski, ale i równoległe wymiary, w których możemy się regenerować, aktywnie tworzyć, działać, a nawet podróżować. Cywilizacja Nowej Ery, w którą wkraczamy to świat przeplatających się równoległych czasów, po których możemy wędrować. To również Świat większej różnorodności istot. Tę naszą Cywilizację nie tylko zamieszkują ludzie, zwierzęta, rośliny, kamienie, ale i elfy natury, kosmosu, Plejadianie, Arkturianie i inni. Naszą Ziemię zaczynają zamieszkiwać różne kultury z różnych zakątków wymiarów.

Jest wielkie zadanie do wykonania. Połączmy siły z naszymi sąsiadami kosmicznymi (braćmi, siostrami, kuzynami) i zacznijmy z Nimi tworzyć Nową wielowymiarową Ziemię, nową Galaktykę pełną Harmonii, Miłości, współpracy. Jesteśmy kosmiczną rodziną. Niech Ziemię zaleje potężne Światło Miłości, niech wszyscy na Ziemi przebudzą się do Miłości.

Inspirujmy ludzi, zwierzęta, wszystkie istoty, również te z innych wymiarów do MIŁOŚCI. Postarajmy się na całego, by w każdym z Nas rozbudziła się MIŁOŚĆ.

 

Niech ta idea Miłości, Harmonii rozprzestrzeni się po wszystkie czasy, wymiary, cywilizacje świetlne, galaktyki, po wszystkie kultury zamieszkujące wszelkie Wszechświaty. To jest  WIELKI PLAN. Zacznijmy wszyscy ze sobą współpracować i tworzyć piękną nie tylko ZIEMIĘ,  ale i cały wielowymiarowy KOSMOS. 

 

Powrót do głównej strony