ENERGIE NATURY

ESENCJE ENERGETYCZNE

energie natury

Przyroda, natura kryje w sobie wielkie bogactwa. Ona żyje. Różne stworzenia natury: kamienie, kwiaty, drzewa, zwierzęta, zjawiska natury to istoty, które przyszły tutaj na Ziemię, aby z Nami tworzyć cudowny świat pełen radości i harmonii. To istoty, które oddziałują na Nas swoją energią, mają dla Nas różne przesłania. Jedne inspirują do miłości (róże), inne wzbudzają w Nas poczucie siły i mocy (wysokie góry). Deszcz, wodospady, rzeki, jeziora oczyszczają Nas z różnych niepotrzebnych emocji, nawyków i przekonań,  fioletowe irysy jak i kasztanowce pobudzają Nas do tworzenia, brzozy pomagają Nam oczyścić się z różnych problemów życiowych, dają Nam ukojenie po różnych trudnych życiowych przejściach. Sosny dodają Nam nowych sił i energii. Buki i dęby dodają Nam odwagi i wzbudzają w Nas poczucie mocy. Lipy uczą Nas współpracy. Klony pomagają Nam odnaleźć swój wymarzony zawód, pracę, która da Nam spełnienie. Tysiące, miliardy różnych gatunków istnień przyrody, natury, kamieni, kwiatów, drzew, zwierząt, zjawisk atmosferycznych, każde z nich ma inne przesłania dla Nas, czego innego może Nas nauczyć. Tak jak każdy człowiek ma inne talenty, inne możliwości, inne potencjały, inne rzeczy do przekazania, czego innego może nauczyć, podobnie jest ze stworzeniami natury. Przebywając w przyrodzie możemy otworzyć się na przesłania pochodzące od Niej. Możemy otworzyć się na Jej harmonijne energie.

 
Współpracując z energiami natury możesz dokonać wielkich rzeczy. Możesz uzdrowić swoje ciało, obudzić w sobie talenty, przyspieszyć rozwój swojej świadomości.....

 

CO TO SĄ ESENCJE ENERGETYCZNE

 Esencje energetyczne są to energie przyrody, kosmosu zapisane w kryształach wody, która ma bardzo dużą pojemność informacyjno - energetyczną. Esencje harmonizują wnętrze i otaczającą przestrzeń. Energia, wiedza, kody Światła zapisane w tych esencjach (kryształach wody) mają b. zróżnicowane działanie od uzdrawiania na poziomach fizycznych, emocjonalnych, mentalnych i duchowych aż po aktywację percepcji pozazmysłowej, potencjałów zgodnych z Duszą. Pomagają one Nam odnaleźć swoją drogę zgodną z naszym wnętrzem.

 

 Esencje te są robione w trakcie medytacji z użyciem geody z kryształami.

 

 Chociaż od pewnego czasu już zacząłem posługiwać się nowymi odkrytymi przez siebie metodami robienia esencji.

Techniki robienia esencji wciąż są udoskonalane przeze mnie o nowe autorskie odkrycia.

 

 Esencje mają szerokie spektrum działania. Są do dyspozycji energie kosmosu, piktogramów na Ziemi, zwierząt, drzew, kwiatów, kamieni, kryształów. Są też esencje specjalne....

 Są one dobierane intuicyjnie, takie jakie na dany czas są Nam potrzebne.

 

GALERIA ESENCJI

http://www.cne.com.pl/pracanowejery/esencje/naszagaleria.htm


 

Informacje, zamówienia: tel. kom. 791-328-528

email: jaro1979@wp.pl

 

SIANIE ESENCJI ENERGETYCZNYCH

Zaczęło się od posadzenia esencji energetycznych na terenie Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Później zasialiśmy energie harmonii w Gryfinie na terenie niemalże całego miasta (stare mury, kościół, w centrum, rzeka Odra, cmentarz, górka miłości, główna droga przez centrum, Urząd miejski, Sąd Rejonowy, PZU...)

Już posialiśmy esencje energetyczne natury wokół Dworca kolejowego Szczecin Główny oraz na jego terenie.

Zasadziliśmy esencje w Osowie w Szczecinie.

Posadziliśmy esencje na terenie Urzędu Miejskiego przy Jasnych Błoniach, ul Jedności Narodowej oraz Jasnych Błonii!!!

Stworzyliśmy wielkie miejsce mocy na terenie Puszczy Bukowej by podwyższyć znacznie wibracje Szczecina, by ludziom lepiej w tym mieście się żyło!!!

Posadziliśmy esencje wokół Urzędu Miejskiego w Gryfinie oraz w parku (Dolny Taras);

Zasadziliśmy esencje również na kwadracie i prostokącie (Górny Taras - Gryfino);

12 kwietnia 2008 posadziliśmy esencje w Tęczowej Osadzie (Stare Czarnowo)

Obecnie siejemy esencje Wingmakers i Hakomi Project gdzie tylko się da.....

Posialiśmy je m.in. w Indiach i w Nepalu (lipiec, sierpień 2008)

a i dalej się rozprzestrzeniają..............

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!!!

 

 JEŚLI CHCIAŁBYŚ POSIAĆ ESENCJE MUZYKI WINGMAKERS I HAKOMI PROJECT ZROBIONE PRZEZE MNIE - UWALNIAJĄCE ZIEMIĘ ZE STARYCH SYSTEMÓW WALKI O PRZETRWANIE, STRACHU, RYWALIZACJI, Z WSZELKIEJ FORMY NIEWOLI I WNIEŚĆ NOWE WYSOKIE WIBRACJE TWORZĄCE NOWY ŚWIAT, NOWĄ ZIEMIĘ, TO ZGŁOŚ SIĘ DO NAS.

CHCIELIBYŚMY ABY TE ESENCJE WINGMAKERS I HAKOMI PROJECT BYŁY WYLANE DO WSZELKICH RZEK, JEZIOR, MÓRZ, OCEANÓW...., UMIEJSCOWIONE NA SZCZYTACH GÓR ŚWIATA, MOŻNA JE TEŻ POSIAĆ W WIELKICH MIASTACH.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO TEJ WIELKIEJ AKCJI.

 

A MOŻE JEST KTOŚ KTO PODRÓŻUJE PO CAŁYM ŚWIECIE I POSIAŁBY TE ESENCJE?

 

Jeśli zajmujesz się robieniem zdjęć natury w medytacji, przyślij je Nam, łącznie z ich nazwą oraz z informacją, czemu służą, jakie mają w sobie energie. Zdjęcia te przyślij e-mailem jaro1979@wp.pl Umieścimy je wtedy na stronie internetowej, w galerii „Energie natury”. Niech energie te rozejdą się po tej stronie internetowej. Każda osoba, która wkroczy na nią i otworzy się na energię tych zdjęć, dozna wewnętrznej transformacji. Strona ta nabierze większej energii. Wszyscy ludzie, którzy będą na nią wkraczać jej nabiorą. Witryna internetowa „Cywilizacja Nowej Ery” nabierze większej mocy. A to wszystko dla Nas wszystkich. Aby jak najszybciej wkroczyła Nowa Era. Zapraszam do wspólnego tworzenia tej strony. Do przysyłania energetycznych zdjęć. Stańmy się inspiracją dla innych ludzi. Zainspirujmy ich do medytacji z naturą, przyrodą, z jej energiami. Wystarczy się na nie otworzyć.

 

NASZA GALERIA ESENCJI