STWÓRZMY RAJ NA ZIEMI

 Stwórzmy Raj na Ziemi. Rozbudźmy w sobie jak największą Miłość i twórzmy piękny Świat, w którym wszystkie istoty czują się szczęśliwie. Dosłownie wszystkie: my ludzie, zwierzęta, ryby, drzewa, kwiaty, zioła, trawy, kamienie, grzyby, glony, bakterie, nasza Ziemia, komórki naszego ciała, istoty zamieszkujące równoległe światy: elfy, dewy... Niech wszyscy czują się szczęśliwi. Stwórzmy wielki Świat Miłości. Ziemię bez betonu, domy, drogi z naturalnych surowców, by Ziemia nasza kochana mogła oddychać i żeby życie mogło się na niej rozwijać. Tam gdzie jest beton życie umiera, również ludzie. Zdejmijmy ten beton z miast, z autostrad, dróg i stwórzmy coś bardziej naturalnego, co będzie jednocześnie służyło naszej komunikacji, podróżom, naszemu zdrowiu, szczęściu, zdrowiu naszej kochanej Ziemi.

Z miłością do ryb, żab, roślin wodnych i lądowych, zwierząt i Nas samych i wszystkich ludzi jak i planety Ziemi, używajmy naturalne, zdrowe, ekologiczne środki czystości. Niech służą zdrowiu nie tylko naszemu, ale i wszystkich istot.

Obsadźmy Świat lasami, drzewami, ogrodami byśmy my jak i zwierzęta, Ziemia i wszelkie istoty na Ziemi zaczęły oddychać świeżym powietrzem. Z wielką Miłością do wszystkich żywych Istot sadźmy drzewa, kwiaty, piękne krzewy, rośliny. Niech Ziemię zaleje fala przepięknej zieleni, aby wszyscy poczuli się szczęśliwi i zdrowi. Obdarzmy te nasze rośliny Miłością.

Pokochajmy również nasze wszystkie zwierzęta. Miłość niech w Nas rozbudzi się na całego. Niech zwierzęta z zoo, z cyrków, z klatek, wszelkie ptaki, płazy, gady, ssaki wyjdą na wolność, wrócą do swojego naturalnego środowiska i staną się naszymi Braćmi i Siostrami. Nie muszą być już naszymi niewolnikami.

Pokochajmy życie, jakie istnieje w naszych ciałach fizycznych. Pokochajmy żywe komórki naszego ciała, tkanki, wszelkie istnienia pracujące i tworzące piękną cywilizację, świat, jakim jest nasze ciało. Odrzućmy z miłości do nich, do naszych Braci i Sióstr wszelkie trucizny starego już Świata. Wszelki alkohol, trujące słodycze, przetworzoną żywność, wszystko, co jest trujące. Zacznijmy pić i jeść tylko to, co zdrowe, dla naszych Braci i Sióstr tworzących przepiękny Świat w naszym organizmie. Dbajmy o siebie nawzajem, współpracujmy, szanujmy, kochajmy na całego. Dlatego niech powstają ogrody, rolnictwa ekologiczne. Niech powstają sklepy ze zdrową żywnością. Aby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi. Nie musimy już też zabijać zwierząt, ryb, płazów, gadów by je jeść. Kochajmy wszystkie stworzenia. Szanujmy każde życie: każe zwierzę, każe drzewko, kwiatek, krzew..., każdą komórkę naszego ciała, każdą bakterię.

Pokochajmy wszelkie wirusy, bakterie. Zacznijmy używać naturalne leki: miód, zioła, esencje, pozytywnie myśleć i działać. Stwórzmy Świat Miłości, wielki Raj. Tu nie ma miejsca na walkę z chorobami, wirusami, bakteriami. Pokochajmy wszystkie istnienia, dosłownie wszystkie. Wtedy ta Miłość wróci do Nas. One pokochają Nas. Wszelkie choroby istnieją, dlatego, że człowiek zaczął walczyć z przyrodą, naturą, niszczyć ją, stąd przyroda, natura, bakterie, grzyby, zwierzęta zaczęły walczyć z człowiekiem. Co posiejemy, to wraca. Dlatego, gdy pokochamy te bakterie, wirusy, wszelkie stworzenia i zaczniemy stosować medycynę naturalną bez chemii, bawić się w ogrodnictwo i rolnictwo ekologiczne bez trującej chemii dla tych małych stworzeń jak i dla Nas, wówczas one Nam się tą Miłością odwzajemnią. Zacznie się współpraca na wszystkich poziomach egzystencji. Niech ta Miłość między wszystkimi istotami rozejdzie się aż po lasy, dzikie dżungle, oceany, pustynie, góry. Niech wszędzie każda istota, w tym człowiek czuję się bezpiecznie. Niech wszyscy nawzajem się miłują i szanują: ludzkość i przyroda.

Miłość jest w Nas tak wielka, że nie krzywdzimy już nikogo, ani poprzez organizowanie, branie udziału, czy oglądanie wszelkich rywalizacyjnych sportów, gdzie istnieje walka, przegrana, lęk.... Ani poprzez tworzenie miejsc pracy, w których jest wyzysk i tylko praca w stresie dla pieniędzy. Stwórzmy Nową Ideę Pracy, w której nie ma dyrektorów, szefów, władzy, życia jednych kosztem drugich, w której nie ma siania w ten sposób lęku, strachu, walki o przetrwanie. Praca Nowej Ery to praca, którą człowiek się cieszy. Poprzez pracę spełnia swoje marzenia, pasje, rozwija się, uczy i to z radością. Poprzez tę pracę, swój talent tworzy, wnosi coś harmonijnego na Ziemię. Niech nasza praca tworzy tylko Harmonię na Ziemi. Niech służy życiu, szczęściu wszystkich istnień na Ziemi. Niech będzie wielką Miłością, Zabawą, Radością, Twórczością, Euforią. Taka Praca to raj dla ludzi, dla wszystkich. Nie ma tu hierarchii, wszyscy są tu ważni.

Stwórzmy też Nową Ideę Sztuki. Niech filmy, bajki, książki, wszelkie dzieła sztuki ukazują tylko piękno, harmonię, inspirujmy do miłości, współpracy, do radości, zdrowego stylu życia. Ukazując to możemy inspirować ludzi do tworzenia właśnie takiego Raju. Filmy, sztuka z przemocą, dramaturgią tylko ten świat dramatu pogłębia. Ludzie wierzą wtedy tylko w ten świat cierpienia, bo tylko takimi obrazami, myślami się otaczają. A przecież Sztuka może nie dołować, przygnębiać, studzić zapał, ale odwrotnie. Jeśli ukazuje piękno, harmonię może inspirować do tworzenia Nowego pięknego Świata. Niech nikt nie mówi, że to się nie opłaca, bo nie będzie oglądających. To nonsens. Jak pojawią się filmy pełne harmonii, piękna, szczęścia, prawdziwej miłości, filmy, książki, dzieła sztuki pełne pięknych odkryć, nauk, ukazujące piękną przyrodę, zachęcające do tworzenia pięknego świata, wówczas ludzie zaczną na to chodzić, zaczną właśnie tą tematyką się interesować. Twórzmy Nowe dzieła sztuki, i poprzez nie zwizualizujmy i wykreujmy Nowy piękny Raj na Ziemi. Niech Sztuka będzie właśnie inspiracją, napędem, zachętą do tworzenia Harmonii. Jeśli zaczniemy otaczać się pięknymi filmami, muzyką, książkami, obrazami... to właśnie taki Świat powstanie! Po prostu obrazy, myśli w naszym umyśle, lęki, pragnienia zawsze stają się wcześniej, czy później Rzeczywistością. Nie musimy już chodzić do kina, czy oglądać w TV, czytać w książkach o przemocy, dramaturgii, rywalizacji, cierpieniu. W ten sposób krzywdzimy tylko innych, tworzymy właśnie taki świat. Zacznijmy tworzyć, oglądać, przeżywać tylko Harmonię, Radość, Współpracę, Miłość, Pokój. Tylko w ten sposób stworzymy Nowy Świat. To właśnie nasze myśli, emocje, uczucia, czyny tworzą Świat!

Już również czas, by na jaw wyszły wszelkie odkrycia dotyczące Nowej Technologii Perpetum Mobile, możliwości korzystania z taniej technologii, przyjaznej środowisku, Ziemi, która daje Nam nieograniczoną darmową energię potrzebną do ogrzewania domów, do tworzenia Światła, napędzania pojazdów latających i naziemnych. Z Miłości do Ziemi i wszelkich istnień korzystajmy tylko z naturalnych, harmonijnych dla środowiska źródeł Energii. Ropa, węgiel, gaz, olej, to wszystko przecież truje Nas, truje wszelkie żywe istnienia, a więc zabija. Dlatego zacznijmy szanować życie innych, swoje. To jest Miłość. To nie tylko słowa, ale i czyny. Zróbmy wszystko, co ze swej mocy, aby przestawić się na ekologiczne, zdrowe dla Nas i Środowiska źródła Energii. Od tego w dużej mierze zależy Nasz rozwój.

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony