6 cnót serca

 

WEWNĘTRZNA SAMOPRZEMIANA, TRANSFORMACJA

Już wkrótce wejdziemy w 2012 rok. Już wkrótce wkroczymy w Nowy Świat.

Co możemy zrobić, by wejść jak najbardziej harmonijnie w te Nowe Czasy, by doświadczyć pełni szczęścia i harmonii?

Możemy:

-Zgłębiać i aktywować w codzienności cnoty serca. Rozbudzać w sobie poczucie miłości do wszystkich istot w każdym momencie swojego życia. Kluczem otwierającym bramę, wrota do Nowej Ery, harmonijnego Świata, w który możemy wkroczyć w 2012 roku, a nawet Teraz jest Miłość. Im bardziej jest w Nas rozbudzona Miłość, cnoty serca, tym większe uczucie euforii, spełnienia, szczęścia.

-Medytować. Poprzez medytację wyciszać umysł, uspokajać emocje, rozluźniać coraz bardziej ciało fizyczne. Poprzez medytację bez myśli wchodzimy w coraz wyższe stany kwantowe, w coraz wyższe wibracje. Umysł staje się czysty, a nasza świadomość jest skoncentrowana na wnętrzu. Podczas medytacji łączymy się z naszą intuicją, wewnętrzną mądrością. Przychodzą ważne dla Nas informacje, przekazy, rozwiązania. Dzięki medytacji ciszy w nasze życie wkracza Harmonia, Spokój, coraz bardziej spełniamy się w życiu. Nasze myśli, cele coraz szybciej się realizują. Wyostrzają się zmysły. W nasze życie wkraczają cuda......

-Możemy zrezygnować z linearnego, gregoriańskiego czasu i przestawić się na czas Majański, a nawet wielowymiarowy. Gdy zrezygnujemy z zegarków w naszych komórkach telefonicznych, z zegarków na rękę, aż w końcu ze wszystkich zegarków w domu, wówczas rozbudzi się w Nas jeszcze bardziej intuicja, inne zmysły. Im bardziej zrezygnujesz z tego czasu linearnego, tym większą poczujesz wolność. Wraz z nim odchodzi strach związany z tym, że możesz gdzieś nie zdążyć, czy to do pracy, czy do szkoły. Odchodzi pośpiech, pogoń niewiadomo za czym. Sztuczny, mechaniczny czas 24 godzinny przestaje mieć dla Ciebie ważne znaczenie. Pozostawiasz za sobą wszystko, co od tego linearnego czasu Ciebie dotąd uzależnialało (praca i szkoły starej ery). Powracasz do natury, do cyklów przyrody. Zestrajasz się z naturą, kosmosem, z żywym czasem, a sztuczny czas kreowany przez maszyny-zegary pozostawiasz za sobą. Wraz z tą decyzją wkraczasz w jeszcze szybsze wibracje. Budzi się w Tobie jeszcze większy Geniusz, jeszcze większe poczucie Wolności i Szczęścia.

-Możemy uwolnić się od ograniczającej Nas Technologii -  takiej, która swoim promieniowaniem Nas otępia, niszczy nasze ciała fizyczne oraz otaczającą Nas przyrodę, naturę. Technologia to iluzja postępu. Człowiek korzystając z internetu, komputerów, telefonów komórkowych, kalkulatorów..... przestaje korzystać ze swoich potencjalnych zdolności (100% mózgu i 12 helis DNA). Kalkulatory, komputery za człowieka wykonują obliczenia, podejmują decyzje. Internet podaje gotowe informacje. Telefon komórkowy łączy Nas z innymi osobami. A wraz z tym człowiek przestaje używać swoich wrodzonych, naturalnych zdolności: telepatii, samodzielnego, genialnego myślenia, umiejętności sięgania po nieograniczoną wiedzę z Kosmosu, "nadprzyrodzonych" zdolności..... Nieużywane mięśnie zanikają, nieużywane zmysły ulegają otępieniu, nieużywany mózg też przestaje działać.

-Być świadomym swoich myśli, uczuć, emocji, wykonywanych czynności, otoczenia..., a nawet myślą tworzyć. Dzięki świadomości siebie poszerza się nasza świadomość. Przerywamy w ten sposób wszelkie nasze automatyczne myśli, emocje, nawyki, czynności już Nam nie potrzebne. Uwalniamy się od Matrix, ze snu. Jeśli pomyślimy o sobie, że stajemy się Geniuszami, że już nimi jesteśmy, to nagle tak zaczyna się dziać. Jeśli pomyślimy, że używamy 100% mózgu, to tak się dzieje. Jeśli pomyślimy, że jesteśmy doskonale zdrowi, że wielka moc w Nas wzrasta, to tak się dzieje. (Fizyka kwantowa - zamiana energii w materię, cała otaczająca Nas materia jest energią. Myślą możemy zmieniać formę, stan energetyczny materii itp...; Gdy zaczynamy myśleć - impulsy są wysyłane z mózgu i dzieje się to, co sobie pomyślisz. Nawet możesz zatrzymać proces starzenia się twojego ciała, twoje ciało może być wciąż młode, mało tego, z każdym dniem coraz bardziej zdrowe, doskonalsze).

-Wchłaniać w ciało Światło z kosmosu. Wyobraź sobie jak światło z kosmosu, ze Źródła spływa do Twojego ciała. Twoje ciało wypełnia się tym Światłem, świeci nim, coraz mocniej i mocniej. W świetle tym znajduje się energia, moc, wiedza, wszystko co potrzebne Tobie by żyć w Harmonii i Szczęściu. Ze Światła tego powstaje Twoje Nowe Świetliste ciało i ciało fizyczne.

-Aktywować DNA: kolejne helisy, 12 helis, lub więcej. Aby to zaszło trzeba otworzyć się na światło, wibracje, dźwięki aktywujące nasze DNA. Ważne jest tutaj nasze nastawienie, otwarcie się w pełni wewnętrznie na ten proces.

-Wyostrzać swoje zmysły. Wkraczamy w świat, w którym doświadczymy wiele wymiarów. Aby do niego się odpowiednio dostroić trzeba zrezygnować ze starych przekonań na temat otaczającego Nas Świata i Nas samych. Otwórzmy się na nowe doznania, poszerzajmy nasze postrzeganie, świadomość. Już czas otwierać jeszcze bardziej nasze oczy, uszy, zmysł dotyku.... To nasze przekonania, że coś nie istnieje sprawiają, że tego nie widzimy, nie słyszymy, nie czujemy. Gdy wzniesiemy się ponad te stare przekonania ujrzymy Nowy Świat: istoty z równoległych światów, pojazdy kosmiczne, równoległe cywilizacje, światy, świat energii, aury......

Aby wyostrzyć swoje zmysły trzeba odejść od strachu, lęku, trucizn w jedzeniu, piciu, jednym słowem od wszystkiego, co nasze zmysły otępia. To może być obecna praca, szkoła, dotychczasowy styl życia pełen strachu, robienia czegoś wbrew sobie, emocji, walki o przetrwanie. To mogą być ekstremalne sporty, rywalizacja, filmy, bajki, gry pełne przemocy, rywalizacji. Zrezygnuj ze starego świata walki o przetrwanie. W twoim wnętrzu jest wiedza, jak to zrobić. Sięgnij po nią. Możemy zrezygnować w telefonów komórkowych, by wyostrzyć naszą percepcję, intuicję, telepatię i inne zdolności.  Możemy zrezygnować z telewizora, a nawet z samego internetu i sięgać po informacje z kroniki Akaszy, z naszego wnętrza, z Bibliotek Wszechświata. Są tu nieskończenie razy większe skarby wiedzy. Rezygnując ze świata z technologią, w którym jest smog elektromagnetyczny możemy jeszcze bardziej wyostrzyć nasze zmysły, jeszcze bardziej przyspieszyć nasze wibracje.

-Możemy medytować z muzyką, obrazami, poezją, filozofią Wingmakers i w ten sposób aktywować nasze wielowymiarowe ciało. Twórczość ta została pozostawiona przez istoty z kosmosu (Stwórców Skrzydeł) na Ziemi, właśnie w tym celu, abyśmy za pomocą niej uaktywnili nasze DNA, poszerzyli świadomość na inne wymiary. Jak to zrobić? Po prostu otwórz się na tę muzykę, obrazy, teksty i traktuj je jako wielowymiarową energię, która wnika w Twoje ciało i aktywuje je za pomocą odpowiedniego języka, kodów światła.

 

 

Medytacja

Nowy czas dający Nam Wolność

Uwolnienie się od ograni-czającej Nas technologii

Tworzenie myślą

Medytacja z twórczością Wingmakers

Aktywacja DNA

 
 
 
 
 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony