Przebudzenie

Myślę, że już nadchodzi czas aby się obudzić ze snu. Już czas aby obudzić się do nowego życia. Aby jednak tak się stało, należałoby zrezygnować z tego, co powoduje, że stajemy się senni, wręcz niemal nieprzytomni.

Praca dla samych pieniędzy, wiele godzin ciężkiej pracy (ciężka praca jest wtedy, gdy jest niezgodna z naszymi marzeniami, aspiracjami, gdy nie służy harmonii na Ziemi, gdy nie służy Nam ludziom i przyrodzie) sprawia, że jesteśmy zmęczeni, śpimy. Wracamy do domu i nie mamy nawet siły myśleć, tworzyć, cieszyć się życiem. PRACA KTÓRA SIEJE HARMONIĘ W NAS I W OTOCZENIU, PRACA KTÓRA JEST NASZĄ PASJĄ DAJE NAM SIŁĘ. ŻYCIE NABIERA SENSU.

Jedzenie tylko dla smaku, dla przyjemności, bez pomyślenia o tym czy to służy naszemu zdrowiu, naszej sile, to powolne samobójstwo. Różne słodycze, chemiczne smakołyki, kawa, gazowane, kolorowe napoje, ciasta, biały cukier, biała mąka, rafinowane oleje, rafinowana sól, mleko, genetycznie modyfikowana żywność itp. wprowadzają ludzi w kolorowy sen. Jedzenie zamiast dodawać siły, ją odbiera. Obudź się!!! Nie musisz już spać. Nie musisz już cierpieć z powodu chorób, złego samopoczucia DOPIERO GDY JESTEŚMY ZDROWI, MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM, TWORZYĆ. JEDZENIE W TYM CELU ABY BYĆ ZDROWSZYM, SILNIEJSZYM, MIEĆ BARDZIEJ POSZERZONĄ ŚWIADOMOŚĆ I WIĘKSZY ILORAZ INTELIGENCJI MA WIĘKSZY SENS. Żywność pochodząca z ekologicznych upraw ma dostęp w czasie wzrostu do energii słońca, gwiazd, energii ziemi, wody deszczowej, wiatru, do  brzęczących owadów, śpiewających ptaków.... i jest ona przez to napełniona energią, siłą.

Telewizja, gry komputerowe w obecnych czasach usypia ludzi, hipnotyzuje. Czy ty masz w domu telewizor? Czy codziennie oglądasz telewizję? To znaczy, że nie masz czasu na samodzielne myślenie? W TV wiadomości, filmy, bajki, a ty nie masz czasu, by coś od siebie stworzyć. Czy wiesz, że promieniowanie odbiornika TV hipnotyzuje? A może by jednak zrezygnować z TV w swoim domu? Wtedy wkracza cisza, i czas na prawdziwe życie, tworzenie, wolność. Wciąż włączony TV kontroluje by człowiek przebywał na niskich wibracjach, a więc spał. W telewizji przeważa przemoc, seks, dramat...., są tylko wstawki czegoś wartościowego. Chyba, że to zmienimy....

Religie, mantry, ugrupowania z guru, mistrzami duchowymi na czele to kolejne pranie mózgu. Gdy robisz tak, jak to mówi guru, nauczyciel duchowy, gdy kogoś naśladujesz, gdy próbujesz stać się kimś innym np. Buddą, Chrystusem, Kriszną wówczas próbujesz stać się kimś innym, niż jesteś w naturze. To przyczyna dysharmonii, pomieszania zmysłów. Ty próbujesz coś zrozumieć, różne nauki, mądrości, ale tego nie rozumiesz w całej swej głębi, a to dlatego gdyż nie pochodzi to z twojego odkrycia, doświadczenia. Wiedza pochodząca od guru, z biblii, ksiąg duchowych, to wiedza teoretyczna, to tylko wiara, to nie jest to. Ty wtedy coś wiesz, ale nie jesteś tego pewien. Nie czujesz tego. Dopiero Twoje odkrycia, Twoje doświadczenia sprawiają że wiesz. Już nie potrzebna ci wtedy wiara, bo ty wiesz. Prawda pochodzi od Ciebie, z twojego wnętrza, tylko z twojego zrozumienia na swój niepowtarzalny sposób. Gdy próbujesz coś zrozumieć, pojąć, gdy próbujesz wejść w głęboki stan medytacji, wyjść z ciała, doznać połączenia ze źródłem, doznać obe poprzez wymyślony przez kogoś kodeks postępowań, metodę wówczas to nie jest takie łatwe. Może ci to zająć wiele lat a może nawet milionów, a nawet wieczność, bo próbujesz to zrobić tak, jak to zrobił On, Guru, Budda, czy ktoś inny. A to było jego odkrycie, jego naturalnym sposobem, po swojemu.  DLATEGO ERA AUTORYTETU SIĘ KOŃCZY. AUTORYTET SPRAWIA, ŻE NIE ŻYJEMY ZGODNIE Z WŁASNYM WNĘTRZEM,  ŻE ZOSTAJĄ ZAHAMOWANE NASZE MOŻLIWOŚCI TWÓRCZE. WIEDZA PODANA NA TACY, W GOTÓWCE JEST NIE DO KOŃCA ZROZUMIAŁA. A WIEDZA PRZEZ NAS SAMYCH ODKRYWANA (GENIUSZ) DAJE NAM NIE TYLKO PRAWDZIWE ZROZUMIENIE ALE I SIŁĘ I POTĘGĘ. TO WIELKIE ŹRÓDŁO ENERGII I MOCY!!!!

Sportowa rywalizacja, mecze, igrzyska ilimpijskie, mistrzostwa świata to również jeden wielki narkotyk świata. Czy oglądając tę rywalizację nie czujesz strachu, gniewu, podenerwowania, złości? Sportowa rywalizacja sieje chaos, nieprzyjemne emocje. Czy jeszcze tego nie dostrzegłeś? Czy to przyjemne uczucie czuć się przegranym, albo nawet wygranym gdy inni płaczą? GDY WYJDZIESZ POZA WALKĘ O WYGRANĄ, POZA RYWALIZACJĘ O TO, KTO LEPSZY, WÓWCZAS W TWOIM ŻYCIU PRZESTANIE ISTNIEĆ RAZ NA ZAWSZE PRZEGRANA, A CO ZA TYM IDZIE BÓL, ROZCZAROWANIE I ROZPACZ. SIŁA TKWI W POJEDNANIU, WSPÓŁPRACY, A NIE RYWALIZACJI.

Tabletki, syropy, antybiotyki i inne medykamenty, jednym słowem cała farmaceutyka nie leczy. Ona usypia. Czy wiesz co zażywasz? Czy w ogóle się nad tym zastanawiałeś? Czy po prostu tak robisz, bo wszyscy wokół tak robią? Lek farmaceutyczny otępia, ogłupia, stąd zanikają objawy choroby. Ciebie coś boli, a ty bierzesz przeciwbólowe leki, zagłuszasz siebie, zapadasz w sen. Medykamenty otępiają objawy jednej choroby, a są zalążkiem wielu innych. Osłabiają cały organizm. Operacje chirurgiczne również osłabiają organizm. To nie najlepszy pomysł. Wydajesz tyle pieniędzy na leczenie. A MÓGŁBYŚ ZROBIĆ SOBIE GŁODÓWKĘ, WYPIĆ MOCZ - NATURALNY ANTYBIOTYK, ZJEŚĆ CZOSNEK, ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ, WYOBRAZIĆ SOBIE, ŻE JESTEŚ ZDROWY (WIZUALIZACJA) I JUŻ PO WSZYSTKIM. Farmaceutyka to szczerze narkotyki, które osłabiają organizm, wyniszczają.

Pornografia, kult ciała to również narkotyk, który odbiera ludziom ich siłę, potęgę, obniża ich wibracje. Uzależnienie od kogoś, od czegoś to niewola..... Gdy wejdziemy w stan czystości, nagle wkracza siła, możemy czynić cuda....

Alkohol stał się tak powszechny (papierosy również). Czy pijesz alkohol? Często, od czasu do czasu? W jakim celu? By zasnąć? Od czegoś uciekasz? Coś ci się nie podoba? Właśnie!!! Zamiast zmienić pracę, zmieniać świat, ludzie się upijają i zasypiają, łagodząc ból, cierpienie. A ono dalej jest. Dlaczego popełniasz samobójstwo, przecież to trucizna? Obudź się!!! Nasza siła, moc, potęga obudzi się, gdy wytrzeźwiejemy, gdy będziemy przytomni. Warto tworzyć piękny świat, naprawdę warto. To cudowne uczucie.

GDY WYJDZIEMY POZA NASZE UZALEŻNIENIA, WSZYSTKIE NARKOTYKI ŚWIATA, WTEDY ZACZNIEMY CZYNIĆ CUDA. UJRZYMY IŻ NASZE MYŚLI SIĘ MATERIALIZUJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ, ŻE ŻYCIE JEST PIĘKNE. OBUDZI SIĘ W NAS GENIUSZ, AŻ ZADZIWIAĆ SIĘ BĘDZIEMY NASZYM ODKRYCIOM. ZAPOMNIMY O TYM CZYM JEST BÓL, SMUTEK, CIERPIENIE. ZROZUMIEMY, ŻE PRAWDZIWE ŻYCIE TO TYLKO SZCZĘŚCIE, TO TYLKO RADOŚĆ.

OTWORZĄ SIE WTEDY PRZED NAMI NOWE BRAMY, NOWE WROTA. WKROCZĄ ŚWIATY RÓWNOLEGŁE, METAFIZYKA, DOZNANIA PARAPSYCHICZNE.

GDY WYJDZIESZ POZA NARKOTYKI TEGO ŚWIATA, OBUDZĄ SIĘ W TOBIE NOWE ZMYSŁY, POSZERZY ŚWIADOMOŚĆ. TELEPATIA, PODRÓŻE W CZASIE STANĄ SIĘ CZYMŚ NATURALNYM.....

WARTO, PRAWDA????

 

 

Powrót do poprzedniej strony

Powrót do głównej strony