Wewnętrzna samoprzemiana, transformacja

 

Cywilizacja Nowej Ery

 Nadciąga z coraz większą siłą i mocą nowy świat. Na Ziemię wkracza cudowny raj, era miłości, radości. To, co stare i oparte na wyzysku, lęku, dysharmonii rozpada się, a wkracza nowe.

Otwórz się na te cudowne zmiany. Otwórz się na to, co nowe. Otwórz swoje serce, tak bardzo jak tylko potrafisz. Oto wielka nowina. Nadciąga era, w której liczy się tylko harmonia i miłość. Już nie będzie tutaj miejsca na lęki, dramaty, wzajemne konflikty. Połączmy się wszyscy razem. Już czas stworzyć nowy świat. Świat baśni!!!

Wkraczają na naszą Ziemię osady ekologiczne, duchowe, jak również ekologiczne i duchowe miasta.

Osady ekologiczne to m.in. z naturalnych surowców domy. Tutaj ludzie postanowili bardziej powrócić do natury. Osady takie są tworzone w pobliżu naturalnych, dzikich lasów, w pobliżu rzek, jezior, gór itp. Każda rodzina ma tutaj swoją ziemię. Na ziemi uprawia warzywa, owoce, zboża, zajmuje się zwierzętami, ma głęboką łączność z naturą, obserwuje ją i od niej uczy się. Poprzez swoją pracę, pasję wnosi dla siebie, dla ludzi, Ziemi harmonię, ład. Żyje w przyjaźni ze swoimi sąsiadami, zwierzętami, opiekuje się roślinami. Naturalne odgłosy natury, świeże i zdrowe powietrze, zdrowa żywność, z naturalnych surowców zbudowane domy, radość z tego co się robi, wszystko to sprawia, że człowiek jest wciąż zdrowy i uaktywnione są w nim zdolności o jakich ludziom nawet się nie śniło. Natura, przyroda stymuluje w Nas nieograniczone zdolności, mamy uaktywnione 100% mózgu, całe DNA, wkracza więc w Nas geniusz i czynimy cuda. Nasz geniusz polega między innymi na tym, iż robimy tylko to, co służy Nam jak i wszystkim istotom na Ziemi. Tworzymy na Ziemi piękny Raj.

Wyobraź sobie. W miastach i osadach budynki są tworzone z naturalnych surowców: gliny, piasku, słomy, kamieni itp.. Nasze domy, szkoły, kina, sklepy, chodniki, ulice, wszelkie budynki są wznoszone z naturalnych, zdrowych materiałów dla Ziemi i wszystkich żywych istot. To już nie jest beton z różnymi chemikaliami trującymi dla naszych ciał, ale naturalne surowce dzięki którym życie staje się zdrowsze. Glina zmieszana z piaskiem ma właściwości lecznicze, tworzy zdrowy mikroklimat. Jest bardziej wytrzymała i znacznie lepiej trzyma ciepło niż beton. Glina oddycha, więc wkracza do naszych domów życie. Ludzie podczas budowania tym razem wręcz stają się jeszcze bardziej zdrowi, bo nie ma tutaj toksycznych pyłów, farb, metali czy sztucznych tworzyw toksycznych dla człowieka jak i natury. Ludzie mając styczność z gliną mogą oczyścić z trucizn swoje ciało. Gdyby czasem te budynki miały służyć do rozbiórki lub uległy zniszczeniu, nie stanowią dla ziemi kłopotu, nie zaśmiecają środowiska, bo to sama natura. Podczas budowania takich budynków chronimy nasze środowisko, a sama praca staje się przyjemna i dodaje Nam sił. Poza tym by zbudować taki dom ekologiczny nie potrzeba Nam pieniędzy. Korzystamy z tego co jest w pobliżu.

Wyobraź sobie. Na Ziemię wkracza wymiana usług, towarów, informacji. Dzięki temu człowiek w końcu może wybrać jako swoją pracę - to, co najbardziej pragnie robić w swoim życiu. Tworzyć to, co daje mu radość i służy innym, co jest jego wielką pasją, marzeniem. Dzielić się owocami swojej pracy z innymi np. poprzez wymianę na coś, co mu jest potrzebne do życia. W pewnych miejscach na Ziemi wkraczają pieniądze z symbolami: Jedności, Miłości, pojednania z Naturą, Współpracy, Pokoju, Harmonii. A gdzie indziej wcale ich nie ma.

Wyobraź sobie. W Twoim mieście, w osadzie wszędzie są już sklepy zdrowej żywności, restauracje, bary ze zdrową żywnością, jeśli w ogóle są. Często miasta, osady są samowystarczalne. A jeśli nie to dokonują wymiany swoich dóbr na inne im potrzebne. Wszędzie jest tylko to, co zdrowe. Zamiast Coca-coli, gazowanych wód kolorowych, zamiast alkoholu wkraczają soki owocowo-warzywne robione na miejscu, soki z drzew. Na miejsce żywności pełnej substancji toksycznych, wkracza tylko to, co jest zdrowe. Mikroalgi (spirulina, chlorella, lithothaminium), kiełki, orkisz, amarantus, chleb razowy na naturalnym zakwasie, pełnoziarniste mąki, oleje tłoczone na zimno, naturalna sól morska i sól kamienna bez jakichkolwiek dodatków, razowe makarony, brązowy ryż, warzywa i owoce uprawiane na ekologicznych uprawach i w ogródkach. Wkracza wszystko, co jest zdrowe. To, co szkodzi zdrowiu, to, co zawiera chemikalia, wszelkie słodycze, mięso i inne, wszystko to odchodzi. Na miejsce te wchodzą słodycze zdrowe, czy to w postaci słodkich owoców, czy wegańskich ciastek. Siła ludzi rośnie. Nagle ludzie odkrywają w sobie talenty, moc, zdrowie, chęć do życia, do tworzenia.

Wyobraź sobie. W twoim mieście, w osadzie ludzie korzystają tylko z naturalnych środków przywracających zdrowie. Ludzie już nie używają chemii, tego, co tak naprawdę ma działanie narkotyzujące. Człowiek nagle odkrywa naturalne leki. Energię myśli, sok z cytryny, miód, energię Słońca, esencje natury, medytacje, wizualizacje, post, optymistyczne nastawienie itp.. Naturalne metody leczenia okazują się być skuteczniejsze. Nie osłabiają organizmu, jak tamte. Nie przymulają. Oddziaływują zdrowotnie na cały organizm. Nie działają na tej zasadzie, że aby coś uratować, trzeba to inne zniszczyć. Wkracza z całą parą era miłości, harmonii. Tutaj już nie ma miejsca na zabijanie, czy to siebie, czy innych. Nawet te powolne, na raty, czy to poprzez picie Coca-coli, palenie papierosów, czy w jakikolwiek inny sposób. Nadciąga coraz większa miłość wobec siebie i innych. Wobec każdego żywego istnienia. Nawet takiego małego. Chemia niszcząca wirusy, bakterie, ustrój, a co za tym idzie osłabiająca cały organizm odchodzi. Wkracza medycyna holistyczna szanująca życie każdej cząstki. Otwórz się na nowe. Pokochaj każdą cząstkę siebie. Wzmocnij naturalnymi lekami cały organizm.

Wyobraź sobie. W twoim mieście, w osadzie, wszędzie używa się pojazdy, samochody, łodzie, samoloty np. na baterie słoneczne, energię grawitacji. Już nie używa się ani benzyny, ani gazu, ani węgla, ani ropy naftowej. Nie zanieczyszcza się tymi paliwami już środowiska. Są przecież inne możliwości. Jest przecież inna technologia, Technologia Nowej Ery przyjazna środowisku. Czyste powietrze, czyste wody, gleby, a tym samym zdrowa żywność, wszystko. Jak cudownie. Niektórym wogóle technologia nie jest potrzebna. Wystarczą koń, wóz... Na Ziemię wkracza raj. Otwórzmy się na te nowe czasy. Światło, ogrzewanie, źródło energii już w każdym naszym mieszkaniu, domku oparte jest na nowej technologii. Już nie ma odpadów, zanieczyszczeń powietrznych. Już nie. Bo to jest inna technologia. Wykorzystujemy energię ciepła ziemi, energię światła, energię grawitacji, antygrawitacji, energię kosmiczną, i inne niekonwencjonalne źródła energii. Do napędu pojazdów wykorzystujemy nawet naszą siłę myśli.

Wyobraź sobie. Szkoły w twoim mieście, w twojej osadzie zmieniają się. Już jest inaczej. Nie ma ocen, lęku, strachu, nie ma rywalizacji. Nie ma obowiązku. Ponieważ na terytoria szkół wkracza nowy sposób nauczania, dzieciom aż chce się uczyć. Zajęcia są ciekawe, praktyczne, bez nacisku, przymusu, bez systemu kar. Nauczyciele są już w przyjacielskim stosunku do dzieci, uczniów. Nauka przeradza się w pasję, ciekawość. W końcu era kucia na pamięć mija. A wkracza era myślenia, dochodzenia samemu do różnych wniosków. Odkrywania nowych rzeczy. Nadchodzi więc w Szkołach Nowej Ery, fala wielu różnych nowych odkryć, z różnych dziedzin nauki. Dzieci czują się swobodnie. Myślą po swojemu. Nie trzymają się sztywno ustalonych formułek, definicji, wzorów. One przekraczają te granice, bariery. Pokazują, że może być inaczej. Stąd świat zaczyna chwalić dzieci w szkole. Stają się one ważne, dowartościowane. Aż chce się chodzić do szkoły i odkrywać.

Wyobraź sobie. W twoim mieście, w twojej osadzie, wszędzie w kinach, w teatrach, w telewizji, w radiu zaczyna być ukazywana zupełnie inna sztuka. Filmy, przedstawienia, muzyka zaczynają ukazywać tylko radość, harmonię, to, co jest zgodne z miłością. Obrazy przemocy, lęku, dramatu, uzależnień, smutku, muzyka tego typu, wszystko to znika z ekranów TV, kin. Już nie musimy karmić się energią strachu, przemocy, dramatu. Otwórzmy się na energię harmonii, miłości.... Wkracza nowa sztuka. Ludzie już teraz wiedzą, że to, o czym myślimy, to, jakie mamy obrazy w umyśle, to się realizuje w życiu. Myśl, obraz w umyśle to projekt naszej rzeczywistości. Wkracza na scenę sztuki to, co piękne, to co wnosi harmonię, ład, pokój. To, co tak naprawdę chcemy powołać do życia i służy Nam wszystkim, naszemu szczęściu. Sztuka więc ukazuje radość, satysfakcję z życia, przekazuje wiedzę, poszerza świadomość, wizualizuje i kreuje tym samym cudowny raj na Ziemi. Wielu jednak rezygnuje całkowicie z telewizji, radia....

Wyobraź sobie, jak w twoim mieście, wszędzie na całym świecie ulice, place zamieniają się w ogrody. Jest coraz więcej drzew, krzewów, kwiatów i innych roślin. Pewne miasta zamieniają się w rajskie ogrody, inne w bajecznie różnorodne lasy. Życie staje się coraz bardziej przyjazne. Jak cudownie opiekować się roślinami. Dawać im miłość. Medytować z nimi. Wizualizować jak osiągają gigantyczne rozmiary i piękne kształty. Cała Ziemia jest obsadzana przez lasy. Gdzie tylko się da. Lasów na Ziemi przybywa. Są one teraz bardzo potężne, jak nigdy dotąd. Są one bardzo zróżnicowane, mieszane, bogate w różnorodne gatunki.

Wyobraź sobie, jak na naszej planecie za darmo wytwarzamy prąd, przykładowo z energii słonecznej. Za darmo tym samym mamy ogrzewanie w naszych domach. Za darmo jeździmy i latamy pojazdami. Nie musimy już za to wszystko płacić. Era przetrwania już za Nami. Nie musimy już walczyć o przetrwanie. Podział bogactw Ziemi jest już całkiem wyrównany. Jest tak, gdyż na arenę ziemską wkroczyła wymiana towarów i usług. Dzielimy się nawzajem, wymieniamy jedzeniem, technologią, wiedzą, różnymi usługami. Teraz każdy robi to, co lubi, to, co jest jego życiową pasją, to, co zawsze było jego marzeniem. Poprzez swój zawód, pracę, która przynosi mu radość, wnosi harmonię, ład, piękno, tworzy raj na Ziemi. Czy to poprzez uprawę zdrowej, ekologicznej żywności, czy to poprzez jej rozwóz, sprzedaż. Czy to poprzez realizowanie siebie w sztuce, technologii, czy w szkole jako nauczyciel. Teraz każdy człowiek poprzez swoją pracę wnosi na Ziemię miłość, ład, harmonię. Każdy pracuje w swojej wymarzonej dziedzinie. Ma swoją określoną działkę. Tymi towarami, usługami, tym wszystkim obecnie wymieniamy się. Jedzenie za kolektor słoneczny. Wiedza za piękne dzieła sztuki. Nieskończona ilość możliwości wymiany bogactw przez Nas wytwarzanych. Jest Nam obecnie z tym dobrze. Dzięki temu nie ma wyzysku. Każdy robi to, o czym zawsze marzył. To może być nawet wylegiwanie się na kanapie, czy w ogrodzie i wymyślanie, odkrywanie nowych praw, informacji, które nagle zmieniają i mocno posuwają świat do przodu. To może być wszystko. Ważne by ta praca wnosiła harmonię. By ten raj jeszcze bardziej stawał się piękny. I tak jedne osoby spełniają się w muzyce, inni w tworzeniu ogrodów w mieście, wokół swojego domu, inni w tworzeniu technologii przyjaznej środowisku.

Na Ziemię wkracza Nowy Świat. Szanowane są zwierzęta, rośliny, lasy. Niektórzy właśnie spełniają się w sadzeniu drzew, lasów. Bawią się w tworzenie dżungli, dendrologicznych parków. Zwierzęta są wypuszczane z zoo, z klatek. Zwierzęta w końcu idą na wolność. Towarzyszą ludziom. Zarówno ptaki, konie, psy, koty, jak i inne. Jednak nie pod przymusem. One zawsze mają drogę otwartą na wolność, do przyrody. Zwierzęta w obecnej erze już nie są zabijane w celach żywnościowych. Ludzie nagle rozumieją, że i bez mięsa można żyć. Nawet tak jest lepiej i zdrowiej. Miłość w ludziach obecnie aż tak się rozbudziła, i wzbudza się coraz bardziej, że już nikt nie podejmuje się tej czynności, tego zabijania, po to tylko, by zjeść mięso zwierzęce. Zwierzęta te teraz są bardziej kochane. To nasi przyjaciele. Bawimy się, opiekujemy się ptakami, zwierzętami. Nie więzimy ich w klatkach, ogrodzeniach. One same do Nas podążają. Bo je kochamy, a one Nas. Obecnie szanujemy ich życie, tak jak nasze, tak jak życie roślin. Szanujemy obecnie życie wszystkich istot. Kochamy wszystkie żywe istoty na Ziemi, a one Nas.

Odżywiamy się zdrowo. Uczymy się tego, czego chcemy się uczyć. Robimy to, co jest naszym marzeniem i wnosi na Ziemię cudowny ład, harmonię. Jest to nasz wymarzony zawód, praca. Korzystamy z tej technologii, która jest przyjazna środowisku i Nam. Korzystamy z leków naturalnych. Tworzymy wokół siebie ogrody, zarówno wokół swoich domów, jak i w swoim mieście. Sadzimy lasy, wszędzie, gdzie tylko się da. Uczymy dzieci w szkołach tego, czego one pragną się uczyć. Już zmieniliśmy w szkołach do nich nastawienie. Dbamy o czyste powietrze, gleby, tak bardzo, jak tylko potrafimy. Tyle, na ile Nas stać. Szanujemy życie roślin, zwierząt, ludzi, każde żywe istnienie. Już odstawiliśmy chemię, te toksyczne substancje, czy to w uprawie żywności, jego przechowywaniu, czy to w leczeniu siebie. Chemia jest dla ciała śmiercionośna. Powróciliśmy stąd do naturalnych metod. Do przyrody. Do Harmonii.

Niech harmonia wzrasta w Nas coraz bardziej i bardziej. Z każdym dniem. Dzięki Nam wszystkim wkraczamy w końcu w coraz bardziej cudowny świat. Wkracza piękny, ziemski raj. I to dzięki Nam wszystkim. Przekraczajmy granice naszych już przestarzałych nawyków, przyzwyczajeń, przekonań. Poszerzajmy naszą świadomość, a zarazem cieszmy się coraz bardziej i bardziej życiem.

Powrót do głównej strony

Stwórzmy Raj na Ziemi

Duchowy wymiar Cywilizacji Nowej Ery

Wolność

Przebudzenie

 

Autorytet

 

Filmy