Adidas Yeezy Boost 350 v2 został wypuszczony w 2020 roku w kilku wersjach kolorystycznych

Adidas Yeezy 350 to jedno z najpopularniejszych butów Yeezy, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, ma elastyczną cholewkę Primeknit i podeszwę środkową BOOST, a najbardziej rozpoznawalnym detalem jest prążkowana podeszwa środkowa. Po raz pierwszy we wrześniu 2016 r. Yeezy Boost 350 ma stał się jak dotąd najlepiej sprzedającym się butem adidas Yeezy, z kilkoma kolorami, które zostały wydane i odnowione. W 2019 roku adidas wprowadził wersje „odblaskowe”, które są znacznie bardziej ograniczone niż style nieodblaskowe.

Na początku tego miesiąca ogłoszono, że co najmniej osiem nowych kolorów popularnego buty adidas damskie zostanie wydanych w 2020 roku. Teraz wygląda na to, że możemy po raz pierwszy spojrzeć na dwie z tych kolorów, w tym na „Cinder” ”I„ Marsh ”, nadchodzące tej wiosny.

W pierwszym wyglądzie zapewnionym przez użytkownika Instagrama obraz pokazuje iterację „Cinder”, która wykorzystuje ciemnobrązową cholewkę Primeknit, która jest wyrównana ciemniejszym paskiem po bokach z pasującymi brązowymi sznurowadłami i piętą. kontynuuje na zewnętrznej skorupie podeszwy środkowej Boost, która znajduje się na gumowej podeszwie zewnętrznej.

W przypadku sneakerheadów oczekujących na premierę modeli „Earth”, „Tail Light” i „Flax” Adidas Yeezy Boost 350 V2s pojawiło się więcej informacji o potencjalnym wydaniu.

Buty adidas yeezy, konto społecznościowe wyciekające z mediów społecznościowych, ujawniło, że trzy kolory są przygotowane na premierę w tym miesiącu na wyłączność regionalną. Podobnie jak w przypadku wyciekających ostatnio zdjęć, kolorystyka „Ziemia” wybiera ciemnobrązową cholewkę Primeknit w połączeniu z pasującym brązowym Podeszwa środkowa i gumowa podeszwa zewnętrzna; makijaż „Tail Light” ma jasnoszarą cholewkę Primknit kontrastującą z pomarańczowymi detalami na półprzezroczystym pasku po bokach i na zakładce pięty, a iteracja „Len” jest ubrana w tonalną żółtą cholewkę Primeknit wzdłuż z szarą podeszwą środkową Boost i żółtą podeszwą zewnętrzną.

Kolorystyka „Ziemi” zostanie wydana wyłącznie w regionie Ameryki, zgodnie z kontem, „Światło tylne” spadnie w Europie i Rosji, a „Len” ma dotrzeć na region Azji i Pacyfiku, a także w Afryce.

YEEZY BOOST 350, wykonany z pięknych, najwyższej jakości materiałów, które łączą technologię adidas z niepowtarzalną estetyką Kanye Westa, ma cholewkę Primeknit ze znakiem „SPLY-350”, wyraźne środkowe szwy i zakładkę na pięcie. Podeszwa środkowa z technologią adidas BOOST trwała, odporna na wstrząsy, responsywna podeszwa.
 
Asortyment jest dostępny w półzamrożonym kolorze żółtym / szarym stalowym / czerwonym, szarym / pogrubionym pomarańczowym / jednolitym szarym, niebieskim odcieniu / szarym trzy / wysokiej rozdzielczości czerwonym, masle, rdzeniu czarnym / czerwonym, kremowym białym, łupkowym szarym / beluga / słonecznym czerwonym i Biały / Czarny rdzeń / Czerwony